Second Hand

Používané prístroje

 
Secon Hand  

V ponuke používaných prístrojov nájdete staršie i novšie prístroje s výbornými požiadavkami na presnosť. Optimálna voľba pre začínajúce firmy, ako aj na občasný výkon prác. Atraktívnou občasnou ponukou sú DEMO prístroje – veľmi málo používané, nové prístroje za atraktívne ceny.

 
Servis  GEOTECH kupuje, servisuje a predáva použité prístroje. Ako jediná firma v SR má udržiavaný systém kvality STN EN ISO 9001:2001 na predaj a servis geodetickej techniky. Nový užívateľ získa funkčný prístroj s veľmi dobrým pomerom kvality, úžitkovosti a ceny. Garantujeme:
  • Komplexnú prehliadku, servisnú údržbu, nastavenie a vydanie kalibračného certifikátu.
  • Záručný servis v dĺžke 6 až 18 mesiacov v GEOTECHU.
 
 
Servis  GEOTECH buy, service and sell second hand instruments. As only one company in whole Slovakia we have Total Quality Management STN EN ISO 9001:2001 for selling and service of geodetical equipment. Customer get tested, good working instrument with great ratio between quality, performance and price. We guarantee:
  • Complex inspection, service maintenance, adjustment and calibration certificate.
  • Guarantee period 6 - 18 months, guarantee and after guarantee repairs and customer service in GEOTECH.
 

Vyberte si z našej ponuky. Pozor, ponuka je na e-shope denne aktualizovaná, preto doporučujeme prístroje rezervovať. Rezervácia je zdarma.

Nivelačné prístroje a optické prevažovače
  

Nivelačné prístroje a optické prevažovače

Levels

V ponuke nájdete najmä presnejšie prístroje na geodetické aplikácie, vrátane nivelačných prístrojov na VPN (napr.NI 007), ako aj optické prevažovače (PZL).

E-shop
 
Teodolity
  

Teodolity

Theodolites

V ponuke nájdete optické i digitálne prístroje s rôznou presnosťou a vybavením. Výborná, presná a lacná voľba na kontrolu zvislosti výškovových objektov.

E-shop
 
Totálne stanice
  

Totálne stanice

Total stations

V ponuke nájdete široký výber používaných totálnych staníc zn.Leica, ako aj iných výrobcov. Totálne stanice zn.Leica sú známe kvalitným vyhotovením, preto sú spomedzi všetkých značiek najžiadanejšie. Dôležitá je i kvalitná servisná podpora a poskytované záruky.

E-shop
 
Rotačné lasery
  

Rotačné lasery

Construction lasers

V ponuke nájdete rotačné laserové prístroje, laserové diaľkomery a kanálové lasery.

E-shop
 
GPS
  

GPS

V ponuke nájdete navigačné GPS, GPS pre GIS i geodetické aj stavebné GPS.

E-shop
 
Stavebné pomôcky – meracie kolieska, uholníky, pásma,...
  

Stavebné pomôcky – meracie kolieska, uholníky, pásma,...

V ponuke nájdete lacné meracie pomôcky –meracie kolieska, uholníky, meracie pásma, laserové vodováhy, ...

E-shop
 
Geodetické príslušenstvo
  

Geodetické príslušenstvo

Accesories

V ponuke nájdete nivelačné laty, statívy, reflektory, centračné podložky a optické olovnice (WILD, Leica, Sokkia, Topcon,...), batérie, káble a nabíjačky (WILD, Leica, Sokkia, Topcon,...) a kartometrické pomôcky (vynášacie trojuholníky)

E-shop
 
© Geotech Bratislava 2008